Dnes je piatok, 30.september 2022, meniny má: Jarolím
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Sex on the beach ako drink áno – ale milovanie na pláži radšej neskúšajte

júl 17, 2022 - 07:00
Romantické filmy či seriály sú preplnené zábermi, ktoré sú často od reality až príliš vzdialené, či značne prikrášlené. Možno aj vám na základe nejakej filmovej scény, kde sa zaľúbený párik vášnivo miluje na pláži pri západe slnka zdalo, že skúsiť to s vaším partnerom bude rovnako dobrý nápad.
Foto: 
shutterstock

Najprv si to dobre premyslite a pozrite si týchto pár dôvodov, prečo by ste to nemali skúšať. Drink si však pokojne dajte, no sex na pláži radšej nie – vyhnete sa tak mnohým nepríjemnostiach a trapasom.

Porušovanie zákona

Hovorí sa, že zakázané ovocie najlepšie chutí, no radšej zvážte, či vám to stojí za problémy so zákonom. Úmyselné odhaľovanie genitálií či vzbudzovanie verejného pohoršenia vás môže vyjsť pekne draho. Pokuta je však to najmenej, čo vás môže postihnúť. V prípade, že pôjde o trestný čin, vám hrozí trest odňatia slobody až na tri roky. Každá krajina má však iné pravidlá, takže tresty môžu byť ešte prísnejšie – najmä ak ide o arabské krajiny. 

Neželaní diváci

Vždy je tu riziko, že niekto pôjde okolo a uvidí vás. Hrozí tiež, že daná osoba o vašom milostnom akte informuje hliadkujúcich policajtov, ktorí to tam často preventívne kontrolujú a verte, že to nebude nič príjemné, keď vás nachytajú in flagranti.

Piesok je riziko

Ak ste už niekedy boli na pieskových plážach, asi dobre viete, že piesok sa vie dostať úplne všade. A teraz nemáme na mysli len vašu plážovú tašku, z ktorej ho vysypávate ešte pár mesiacov po návrate. Piesok v očiach, ústach či v intímnych partiách vie spôsobiť poriadne nepríjemnosti. Bolestivé odreniny, pálenie a svrbenie sú jedna vec, no kvasinková infekcia či zápal močových ciest druhá. Chce sa vám behať počas alebo po skončení dovolenky po lekároch? Asi nie...

Sex vo vode

V naoko priezračnej vode toho môže byť mnoho – riasy, morské živočíchy či odpad. Taktiež nezabúdajte, že voda nie je lubrikant, práveže vás ešte viac vysuší. Takže si to zhrňme: žiadna vlhkosť, piesok vo vagíne a slaná voda. Môže byť ešte niečo horšie?

Navyše vo vode nebude fungovať ani kondóm. S veľkou pravdepodobnosťou sa vám stane, že sa buď zošmykne alebo poškodí. Na bezpečný sex tak rovno zabudnite.

Úrazy a živočíchy

Nevhodný výber miesta vám tiež môže skomplikovať dovolenku. V tme vyzerá všetko inak a môže sa stať, že si nevšimnete rozbité sklo, ostré mušle či rôzne iné nečistoty. Nezabúdajte však ani na komáre, nebezpečné piesočné mušky či ďalší otravný hmyz a živočíchy, ktoré vyliezajú práve v noci.

- - Inzercia - -